Interhotel Tatra Interhotel Tatra Interhotel Tatra Interhotel Tatra Interhotel Tatra

Zábava a sport

interhotel tatra se nachází ve velmi výhodné poloze pro zábavu a sportovní aktivity v zimě i v létě. okolí nabízí různorodé možnosti pro aktivní i pro pasivní sportovce.

SEGWAY Centrum, Kopřivnice

Kavárna, bar, autorizovaná půjčovna originálních dvoukolek Segway. web.

Segway

Bowling centrum, Kopřivnice

Restaurace se 4 bowlingovými dráhami se nachází v blízkosti letního koupaliště. Další informace a e-shop na webu. web.

Bowling

Relax centrum, Kopřivnice

Bowling, squash, fitness, solárium, zdravá výživa.

Relax

Bubla City Ranch, Kopřivnice

Základní výuka jízdy na koni, vyjíždky do okolí, restaurace. Více na webu. web.

Bubla Ranch

Golf Klub, Hukvaldy

Devítijamkové přírodní golfové hřiště bude postupně dokončováno v průběhu roku 2012. Během výstavby profesionálních greenů se hraje tzv. zimní golf. Více na webu. web.

Nonstop Herna Bar

Koupaliště, Kopřivnice

Plavecký bazén 50 m, bazén pro neplavce s vodním topogánem, dětské brouzdaliště, pískoviště, plážový volejbal, travnatá plocha, půjčovna sportovních potřeb. Porobnosti na webu. web.

Nonstop Herna Bar

Krytý bazén a sauna, Kopřivnice

Plavecký bazén (25m), dětský bazén se skluzavkou, finská sauna, řecká lázeň, masáže, snack bar. Další informace na webu. web.

Nonstop Herna Bar

Solná jeskyně, Štramberk

Rozsáhlý dvoupodlažní labyrint solních „dómů“ ve Štramberku byl vybudován z několika druhů kamenné soli a jemnější soli získané přirozeným odpařováním vody z Mrtvého moře. Více na webu. web.

Nonstop Herna Bar

Půjčovna čtyřkolek, minicross a kol, Štramberk

Přijďte vyzkoušet to, čemu se říká adrenalin, zábava a dobrý pocit. Určeno pro každého z vás - děti, ženy, muži - nezáleží na pohlaví ani věku. Podrobnosti na webu. web.

Nonstop Herna Bar

Lyžařský areál Červený kámen, Kopřivnice

Nabízí 730 m dlouhou, upravovanou sjezdovku s technickým zasnežováním, restaurací a bufetem. Další info získáte na webu. web.

Nonstop Herna Bar

Koupaliště, Příbor

Dva bazény o velikosti 50×21×1,6m (velký) a 6×5×0,6m (malý) jsou napouštěny pitnou vodou a patří mezi nejčistější na severní Moravě. Sezóna na koupališti začíná již v květnu a končí v září.

Nonstop Herna Bar

Pustevny – Lyžařské středisko v beskydech

Na Pustevny se můžete dostat sedačkovou lanovkou z Ráztoky, která je od Frenštátu pod Radhoštěm vzdálena asi 5 km. Z Pusteven se můžete vydat také na horu Radhošť. Další informace na webu. web.

Nonstop Herna Bar